Pixea – jedinečný systém pre fotografov už čoskoro!

Neustále pracujeme na tom, aby sme Vám poskytli to najlepšie a preto by sme Vás radi informovali, že pripravujeme nový systém, určený ako pre širokú verejnosť, tak pre našich kolegov, fotografov, pod názvom Pixea.

Čo je to Pixea?

Pixea je systém určený pre našich klientov a obchodných partnerov navrhnutý za účelom zjednodušiť a zrýchliť proces objednávky. Inými slovami, Vašu objednávku môžete vytvoriť kdekoľvek a kedykoľvek s prístupom na Internet, bez nutnosti širšej komunikácie s našim personálom. Takto následne vytvorené objednávky máte automaticky možnosť kontrolovať o ich momentálnom stave v svojom profile, čo umožňuje aj aplikácia pre mobilné zariadenia.

Aké produkty a služby prináša?

Prinášame Vám možnosť objednať si, či už tradičné, alebo aktualizované produkty a taktiež služby, ktoré sú novinkou.

V rámci produktov systém Pixea ponúka:

  • fotografie od rozmeru 9 x 13 cm až po 100 x 200 cm
  • fotoplátna a fotopanely v niekoľkých prevedeniach
  • a samozrejme aj magnetky

Podstatnou prednosťou systému je aj voľba atypických formátov vrátane okamžitej cenovej kalkulácie.

Keďže častokrát potenciálni zákazníci hľadajú vždy fotografa blízko svojmu vkusu, nezabudli sme pri vývoji ani na našich, kolegov, fotografov a poskytujeme im v prípade záujmu priestor na prezentáciu svojej činnosti v špeciálnej časti.

Kedy bude systém spustený?

Vyvíjaný systém neustále zlepšujeme a teda nemáme presný termín jeho spustenia. Produkty však už môžete objednávať klasickou cestou ako doteraz. Ak ste s nami ešte nespolupracovali a máte záujem o zvýhodnené ceny ako obchodný partner, kontaktujte nás, prosím, a my Vám zašleme katalóg.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *